Napisali o nas

Poznaj opinie naszych klientów
europost_www

Nowy gracz na rynku usług kurierskich

By | Napisali o nas | No Comments

Na rynku usług kurierskich pojawił się nowy gracz. Już nie trzeba być dużym Klientem usług kurierskich aby mieć dostęp do wielu udogodnień, wcześniej zarezerwowanych tylko dla firm o znaczącym udziale w rynku. Europost24.pl to nowoczesny Integrator Usług Kurierskich, z ofertą skierowaną przede wszystkim do firm prowadzących eCommerce, małych, średnich sklepów internetowych, jak również do małych i średnich firm produkcyjno-handlowych korzystających z usług kurierskich. Powstał z połączenia wieloletniego doświadczenia w obszarze nowych technologii i firmy logistycznej.
Europost24.pl stawia przede wszystkim na jakość i oszczędność czasu. Zapewniają wysoką jakość usług korzystając z licencjonowanych firm kurierskich.

System Europost24.pl to innowacyjne rozwiązanie informatyczne, służące usprawnieniu czasochłonnego procesu przygotowania paczek i listów do wysyłki. Łatwy w obsłudze system umożliwia zaimportowanie danych adresowych Odbiorców i Nadawców. Przełączenie się na system Europost24 nie oznacza potrzeby ponownego wpisywania adresów stałych odbiorców. Jeżeli aktualnie Firma korzysta z innego systemu to konsultanci bez dodatkowych kosztów zaimportują listę adresową do Europost24. Aplikacja umożliwia także automatyczne uzupełnienie i wydruk wymaganych dokumentów przewozowych. System umożliwia stały dostęp do szczegółowych informacji dotyczących zamówienia oraz kosztów i wartości wysyłki. Klient posiada dane zawierające informacje o statusie zamówienia, płatności i wiele innych. Dostępna jest również historia zamówienia – Informacje o wysyłkach wraz ze statystykami oraz raportem dziennym.

Konsultanci Europost24 deklarują, że są w stanie zintegrować swój system z każdym systemem do obsługi sprzedaży, w celu zautomatyzowania procesu zamawiania usług kurierskich. Oferują możliwość obsługi płatności zarówno on-line (realizowane za pomocą Przelewy24), post-paid (na podstawie faktury z uzgodnionym terminem płatności po podpisaniu umowy), czy pre-paid zasilając swoje konto w systemie Europost24.
Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla firm produkcyjnych, jak i handlowych, które w ramach prowadzonego biznesu wysyłają za pomocą kuriera towar do swoich Klientów. Również jeżeli jest to tylko kwestia przesyłania korespondencji pomiędzy oddziałami firmy. Prowadzenie Sklepu Internetowego, obsługa współpracy B2B czy aukcje na popularnych serwisach aukcyjnych to obszary, w których Europost24.pl może obniżyć koszty dostaw przesyłek.

[cały tekst dostępny tutaj]

Kulturalna Logistyka Wywiad z Członkiem Zarządu FIKP

By | Napisali o nas | No Comments

Wywiad z Członkiem Zarządu Fundacji Instytutu Kultury Popularnej, doktorem nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa Michałem Traczykiem na temat nowego integratora usług kurierskich – Europost24.pl.

Redakcja: Panie doktorze, czym zajmuje się Fundacja Instytut Kultury Popularnej?
MT: Fundacja powstała jako efekt wieloletniej działalności naukowej, dydaktycznej i popularyzatorskiej jej pomysłodawców i założycieli. Jej celem jest prowadzenie badań naukowych, projektów edukacyjnych oraz wydawniczych poświęconych kulturze popularnej, która pośredniczy w każdej próbie refleksji dotyczącej rzeczywistości społecznej, wymaga umiejętności rozpoznania zagrożeń, jakie niesie ze sobą przemysł kulturowy, ale i dostrzegania oraz twórczej eksploracji wartości pozytywnych (i w sensie pragmatycznym, i estetycznym) wytworzonych w ponowoczesnej epoce zdominowanej przez popkulturę.

Redakcja: Brzmi bardzo… enigmatycznie. Czy mógłby Pan wyjaśnić, co to ma wspólnego z logistyką, a w szczególności z usługami kurierskimi?
MT: Fundacja to również wydawnictwo i księgarnia internetowa specjalizujące się w niszowych, ale bardzo ciekawych tematach.

Redakcja: Czyli chodzi o dystrybucję książek?
MT: Dokładnie tak.

Redakcja: A dlaczego akurat Europost24.pl?
MT: Przede wszystkim ze względu na ich elastyczność i – nie ma co ukrywać – bardzo atrakcyjną cenowo ofertę. Nie jesteśmy dużym klientem usług kurierskich, zatem ciężko nam negocjować dobre stawki bezpośrednio u firm kurierskich. Ze względu na specyfikę naszych projektów musimy liczyć się z każdą złotówką, a więc dobre usługi w rozsądnej cenie są tym, czego potrzebujemy. Nie bez znaczenia jest również bardzo intuicyjny system do obsługi zamówień. Jest on na tyle uproszczony, że nawet osoba bez specjalnego doświadczenia w tym obszarze spokojnie sobie z nim poradzi.

Redakcja: Jak Pan ocenia współpracę z Europost24.pl?
MT: Biorąc pod uwagę bardzo elastyczne podejście, szczególnie w kwestii rozliczeń, oraz dopasowanie oferty do naszych potrzeb, mogę powiedzieć, że podjęcie współpracy z Europost24 było bardzo dobrą decyzją.

…….

[cały wywiad dostępny tutaj]

 

 

Thumbs up from diverse group of people on green background

EC2 Spółka Akcyjna – Pani Zuzanna Pieloch

By | Napisali o nas | No Comments

Pani Zuzanna Pieloch Asystentka Zarządu i Kierownikiem Biura firmy EC2 Spółka Akcyjna, dzieli się swoimi doświadczeniami ze współpracy z Europost24….

Wybrany fragment wywiadu:

„Redakcja: Co spowodowało, że podjęła Pani decyzję aby zostać przy nowym integratorze usług kurierskich?

Z: Przede wszystkim atrakcyjna cena – najniższa wśród wszystkich serwisów, które sprawdziłam . Do tego dochodzi niewątpliwie wysoka jakość usługi kurierskiej realizowanej w tym przypadku przez DPD Polska i nie ukrywam bardzo intuicyjny system. Łatwy w obsłudze system to przede wszystkim oszczędność czasu, a z czasem jest najgorzej. Do tego zespół Europost24.pl zaimportował dane adresowe naszych stałych Odbiorców, więc mogłam obniżyć koszty obsługi korespondencji firmy bez zbędnego, ponownego wprowadzania adresów – co byłoby frustrujące. To, co najbardziej mi się spodobało to fakt, że nie trzeba być dużym Klientem usług kurierskich aby mieć dostęp do takich udogodnień jak: kopiowanie danych przesyłki, przechowywanie książki adresowej, domyślny adres odbioru, informowanie zarówno Nadawcy jak i Odbiorcy o tym, na jakim etapie jest przesyłka, osobny panel do zarządzania przesyłkami za pobraniem czy łatwość kontrolowania kosztów dzięki wykorzystaniu modułu Bilans. Może zabrzmi to jak slogan reklamowy, ale w mojej subiektywnej ocenie nawiązanie współpracy z Europost24.pl to najtrafniejsza decyzja dla firm ceniących jakość i szybkość w najlepszej cenie.”

czytaj całość na [portal dla sekretarek]

 

×