Aktualności

Nowości i promocje
logo

Nowy Klient – Little Dot Pleasure

By | Ważne | No Comments

Z dziecięcą radością informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z LITTLE DOT PLEASURE rodzinną manufakturą, w której projektowane i szyte są ubranka dla małych szkrabów. Produkty wyróżniają się oryginalnością, starannością wykonania a nade wszystko są dla maluchów wygodne. Przyjemność małych brzdąców i zadowolenie ich rodziców to priorytetet dla LITTLE DOT PLEASURE

Materiały, z których wykonana są ubranka posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100 i są bezpieczne dla dzieci. Dołożymy wszelkich starań by nie zawieść tych Dużych i Małych Odbiorców usług Europost24.pl.

PDAK2015plakat

Europost24.pl partnerem Poznańskiej Dyskusyjnej Akademii Komiksu

By | Ważne | No Comments

Z wielką przyjemnością informujemy, że Serwis Europost24.pl został partnerem Poznańskiej Dyskusyjnej Akademii Komiksu.

W środę 20 stycznia od godziny 18:00 w Bibliotece Uniwersyteckiej w Poznaniu (ul. Franciszka Ratajczaka 38/40) odbyło się kolejne spotkanie Poznańskiej Dyskusyjnej Akademii Komiksu. Spotkanie na temat „Komiksowa auto-biografia, czyli gdzie przebiega granica?” poprowadził Michał Traczyk.
…..
Od stycznia 2016 roku PDAK zyskuje nowego partnera – Europost24 – dzięki któremu słuchacze kolejnych wykładów, prócz wrażeń z ciekawych prelekcji będą mogli wynieść ze spotkania także prezent związany z tematyką bądź specyfiką Akademii. Wśród słuchaczy styczniowego spotkania zostaną rozlosowane: „Gry jaskółek” Zeiny Abirached oraz egzemplarze „Zeszytów Komiksowych”.

Schimmelpfennig Motion Ltd. – nowy Klient zagraniczny

By | Ważne | No Comments

Nasz nowy Klient – Schimmelpfennig Motion Ltd.

W ramach powiększającego się grona naszych Klientów, z wielką przyjemnością informujemy, że firma Schimmelpfennig Motion Ltd. z UK specjalizująca się w innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań marketingowych wybrała Europost24.pl za swojego partnera.

Firma Schimmelpfennig Motion Ltd. powstała by dać swoim Klientom nową jakość w komunikacji ze współczesnym odbiorcą, dbając o potrzeby tak Klienta, jak i specjalistów marketingu.

 Schimmelpfennig Motion stworzyła Friendly Marketing wykorzystując najnowsze badania z dziedzin psychologii i socjologii oraz najnowocześniejsze możliwości technologiczne. Specjalizuje  się w postępowych i efektywnych rozwiązaniach marketingowych dla Klientów premium, skutecznych metodach promocji łączących marketing bezpośredni i online w jedno. Przekształcają komunikat reklamowy w angażujący przekaz, który zachęca odbiorcę do interakcji w jak najłatwiejszy i przyjemny sposób.

Zespół  Schimmelpfennig Motion opracowuje, znajduje i rozwija nowe przyjazne narzędzia marketingu, z którymi odbiorca chce mieć kontakt. Dla firmy reklama  jest użytecznym i nienarzucającym się komunikatem, który ma angażować i dostosowywać się do odbiorcy i jego potrzeb. Dla marki zaś ma przynosić wymierne efekty, cenny feedback i mierzalność nawet w papierowej formie.

Metody i narzędzia proponowane przez  Schimmelpfennig Motion, mogą znaleźć zastosowanie nie tylko w przestrzeni marketingowej, ale stanowią sposobność do ułatwienia komunikacji i przepływu informacji tam gdzie jest to najbardziej potrzebne – w opiece zdrowotnej, edukacji, kulturze. Świetnie sprostają ograniczeniom i wymogom osób starszych oraz innych grup społecznych.

Europost24.pl wybrane przez Instytut Kultury Popularnej

By | Ważne | No Comments

Z wielką przyjemnością informujemy, że Europost24.pl został doceniony za wysoką jakość, profesjonalizm oraz elastyczne podejście do swoich Klientów. Wynikiem wspólnego wysiłku całego zespołu jest nawiązanie stałej współpracy z uznaną i renomowaną organizacją jaką jest Fundacja Instytut Kultury Popularnej. Instytut będzie korzystał z usług kurierskich oferowanych przez Europost24.pl do dystrybucji książek wydawanych przez Fundację.

Fundacja powstała jako efekt wieloletniej działalności naukowej, dydaktycznej i popularyzatorskiej jej pomysłodawców i założycieli. Jej celem jest prowadzenie badań naukowych, projektów edukacyjnych oraz wydawniczych poświęconych kulturze popularnej, która pośredniczy w każdej próbie refleksji dotyczącej rzeczywistości społecznej, wymaga umiejętności rozpoznania zagrożeń, jakie niesie ze sobą przemysł kulturowy, ale i dostrzegania oraz twórczej eksploracji wartości pozytywnych (i w sensie pragmatycznym, i estetycznym) wytworzonych w ponowoczesnej epoce zdominowanej przez popkulturę.

Firma VikiPlast S.A. dołączyła do grona Klientów Europost24.pl

By | Ważne | No Comments

VIKI PLAST® S.A. jest dynamicznie rozwijającą się rodzinną firmą specjalizującą się w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, w tym przede wszystkim zamknięć oraz produktów związanych z rynkiem wody dostarczanej w dystrybutorach. Firma jest rozpoznawalną marką nie tylko w Polsce, ale również na trzech kontynentach. Z wielką przyjemnością witamy tak poważną firmę w gronie Klientów usług kurierskich oferowanych przez Europost24.pl.

 

Nawiązanie współpracy z EC2 S.A.

By | Ważne | No Comments

Nawiązanie współpracy z firmą EC2 S.A. tworzącą zaawansowane rozwiązania informatyczne. Zajmującą się doradztwem przy projektach it oraz oferującą wiedzę z zakresu inżynierii oprogramowania zarówno jako  konsultanci jak i w postaci stworzonych gotowych bibliotek i środowisk programistycznych i testowych.

Nawiązanie współpracy z kolejną spółką akcyjną

By | Ważne | No Comments

Firma Rekord S.A. – Generalny przedstawiciel na Polskę czołowych producentów aparatury kontrolno-pomiarowej takich jak: Magnetrol, Custom Control Sensors Int.,HenkeSass-Wolf, Mid-West Instrument, Intra, UWT oraz Siemens został naszym Klientem. Firma jest rozpoznawalną marką nie tylko na rynku polskim kierując swoją ofertę dla przemysłu np.: energetyki, hutnictwa, chemii oraz wiele innych.

Umowa o współpracę z Alfa Logis Sp. z o.o.

By | Ważne | No Comments

Informujemy, że została podpisana umowa o współpracy pomiędzy Europost24, a  Alfa Logis Sp. z o.o.

Alfa Logis obecna jest na polskim rynku od 2006 roku. Firma powstała w wyniku restrukturyzacji Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych. W ramach prowadzonej działalności oferuje kompleksową obsługę logistyczną na najwyższym poziomie jakościowym w oparciu o najnowsze technologie. Przez lata działalności stała się godnym zaufania partnerem z bogatym doświadczeniem i tradycją w pracy na rynku usług logistycznych. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz zastosowaniu specjalistycznego sprzętu podejmuje się obsługi najbardziej nietypowych zleceń. Jest w stanie zrealizować dowolne zamówienie i dostarczyć  pod wskazany adres w ciągu 48 godzin.

×